Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Polecane   


Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Najnowsze   
Facebook   

Klinika Kolasiński
brak zdjęcia
wielkopolskie » Swarzędz
Adres:
  Staszica 20 A
  Swarzędz, 62-020
  wielkopolskie

Telefon:
  (61)8187550

Strona WWW:
  www.hair-clinic.poznan.pl


Obiekt
Galeria
Lokalizacja

» O OBIEKCIE:

Klinika Kolasiński zlokalizowana w Swarzędzu- Nowej Wsi przy ulicy Staszica założona przez dr med. Jerzego Kolasińskiego, to jedna z niewielu placówek specjalizująca się w zabiegach transplantacji owłosienia i przeszczepów włosów. Hair Clinic Poznań, to placówka wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w rozmaitych rankingach. Często polecana przez media drukowane, zarówno branżowe, jak i lifestylowe.

Tytuł zobowiązuje. Doskonała kadra lekarska, w której każdy ma tytuł naukowy, to specjaliści w swoich dziedzinach, żywo zainteresowani swoją branża. Naukowe zacięcie, doświadczenie, jakie posiadają oraz międzynarodowa klientela, czynią z Teamu Kolasiński jeden z najlepszych w swojej dziedzinie.  Warto podkreślić, że dr Jerzy Kolasiński był pionierem przeszczepienia włosów w Polsce. Przecierał szlaki w tej dziedzinie, a dziś  skutecznie przewodzi zespołowi specjalistów. Jeśli więc chcesz wykonać jeden z zabiegów, który być może poprawi twoje samopoczucie, podniesie samoocenę, a trudno ci wybrać miejsce, to z pewnością można polecić Klinikę Kolasiński. Profesjonalne przygotowanie, kwalifikacje i kompetencje niezwykle silnego zespołu z precyzyjnym kapitanem budzą absolutne zaufanie.

Ponadto w Klinice Kolasiński wykonuje się zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w połączeniu z zabiegami typowej medycyny estetycznej. Przekonanie, że najlepsze efekty metamorfoz uzyskuje się przy kompleksowym działaniu, sprawdza się również w przypadku działań prowadzonych przez zespół Kolasiński. Powiększanie i redukcje rozmiaru piersi, korekcje poszczególnych elementów twarzy przy pomocy skalpela i implantacji hialuronowej przynoszą wymierne efekty w postaci ogromnej liczby usatysfakcjonowanych klientów.

» KATEGORIE:

  • Klinika medycyny estetycznej