Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Polecane   


Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Najnowsze   
Facebook   

ProEstetica Centrum Medycyny Estetycznej
ProEstetica Centrum Medycyny Estetycznej - zdjęcie główne
wielkopolskie » Poznań
Adres:
  ul. Sianowska 151
  Jeżyce
  Poznań, 60-431
  wielkopolskie

Telefon:
  +48515152363

E-mail:
  www.proestetica.com.pl/formularz.php

Strona WWW:
  www.proestetica.com.pl


Obiekt
Oferta
Galeria
Lokalizacja

» O OBIEKCIE:

Poznańska Klinika Medycyny Estetycznej Pro Estetica to jeden z najprężniej działających ośrodków tego typu w Wielkopolsce. Zanim zapoznamy się dokładnie z ofertą, warto wspomnieć, że Klinika została wpisana na listę najlepszych gabinetów medycyny estetycznej w kraju publikowanym przez Newsweek Polska. Pod względem bezpieczeństwa zabiegów niewiele ośrodków działających w tej coraz bardziej popularnej branży może się równać z Pro Estetica.

W ramach usług oferowanych przez specjalistów zatrudnionych w Klinice możemy skorzystać z konsultacji w zakresie medycyny estetycznej, a także dermatologii, chirurgii, alergologii i dietetyki, co w dużej mierze zwiększa skuteczność zabiegów oraz rozważyć ewentualne przeciwwskazania. Bez względu na inwazyjność wybranej przez nas metody, warto spotkać się ze specjalistą i otrzymać chociażby takie cenne wskazówki, jak sposób prawidłowego przygotowania do zabiegu czy rekonwalescencja bezpośrednio po nim.

W ramach medycyny estetycznej oferowanej przez Klinikę Medycyny Estetycznej, mamy do wyboru usuwanie zmarszczek za pomocą BOTOXu, Azzalure i Bocouture, a także kwasu hialuronowego oraz modelowanie twarzy, powiększanie ust, leczenie nadmiernej potliwości. W ramach zabiegów antystarzeniowych dostępna jest także mezoterapia. Lekarze z Kliniki promują także zabiegi Sculptra, które wiążą medycynę estetyczną z naturą poprzez pobudzanie organizmu do wytwarzania własnego kolagenu. Dzięki temu efekty zabiegu utrzymują się znacznie dłużej, a przecież ma to kluczowe znaczenie w medycynie estetycznej.

Zastosowanie kwasów – salicylowego, migdałowego i glikolowego wykorzystywane jest z kolei przy peelingach, które oczyszczą naszą skórę z warstw obumarłego naskórka oraz zanieczyszczeń, których działanie powoduje przyspieszenie procesu starzenia się skóry.

W ramach kuracji anty-age w Klinice mamy również dostęp do liftingu twarzy i ciała metodą New Midas ICE, dzięki któremu nasza skóra powróci do dawnej kondycji, stanie się napięta, jedwabista i nabierze zdrowego kolorytu.

Jeśli naszym problemem jest odkładająca się tkanka tłuszczowa, w Pro Estetice możemy poddać się zabiegowi lipolizy, która obejmuje takie obszary ciała, jak ramiona, brzuch, biodra, pośladki czy uda, co pozwoli odpowiednio wymodelować sylwetkę i walczyć z niechcianym cellulitem.

Klinika specjalizuje się również w nieinwazyjnym zamykaniu naczyń krwionośnych oraz usuwaniu zmian skórnych. Jedną z metod wykorzystywanych w tych zabiegach jest laseroterapia, która znajduje swoje zastosowanie także w depilacji, fotoodmładzaniu, leczeniu trądziku młodzieńczego i różowatego oraz usuwaniu przebarwień czy zmian starczych.

W ramach zabiegów kosmetologicznych Pro Estetica oferuje klientom mikrodermabrazję diamentową, która jest zabiegiem bardzo skutecznym sposobem na oczyszczanie skóry. Złuszcza różne warstwy naskórka i dzięki temu skóra staje się gładsza, zrewitalizowana oraz odmłodzona.

Zarówno mikrodermabrazja, jak i pozostałe zabiegi spowodują, że oszukamy nieco pędzący wciąż do przodu biologiczny zegar.


» KATEGORIE:

  • Klinika medycyny estetycznej


» GODZINY OTWARCIA:

pon-pią09.00-20.00
weekendnieczynne
sobotanieczynne
niedzielanieczynne
świętanieczynne

» AKCEPTOWANE FORMY PŁATNOŚCI:

  • VISA
  • VISA Electron
  • Mastercard
  • Maestro

» AKCEPTOWANE WALUTY:

  • Złoty» USŁUGI TOWARZYSZĄCE:

  • toalety