Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Polecane   


Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Najnowsze   
Facebook   

Spa Orkana
Spa Orkana - zdjęcie główne
lubelskie » Lublin
Adres:
  Szaserów 2
  Czuby Północne
  Lublin, 20-110
  lubelskie

Telefon:
  (81)4754875

E-mail:
  info@spaorkana.lublin.pl

Strona WWW:
  www.spaorkana.lublin.pl


Obiekt
Oferta
Galeria
Lokalizacja

» O OBIEKCIE:

SPA ORKANA mieści się w Lublinie przy ulicy Szaserów. Jest to profesjonalny salon, który daje nem możliwość odpoczynku, prawdziwego relaksu, a przy tym odnowy biologicznej całego naszego ciała. Otwarty od poniedziałku do niedzieli umożliwia nawet najbardziej zajętym i zapracowanym zatroszczenie się o swoją formę.

Do dyspozycji gości są basen, sauna oraz profesjonalny gabinet, w którym skorzystamy z masaży i zabiegów oczyszczających nasz umysł i ciało z napięć.

Pierwszą z propozycji SPA ORAKANA są kąpiele z wykorzystaniem hydromasażu. Po zabiegu tego typu nasza skóra będzie głęboko odżywiona i dotleniona, a dzięki temu uzyska zdrowy wygląd i koloryt. Hydromasaż wspomaga działanie układów krwionośnego, limfatycznego i trawiennego, poprawiając naszą odporność i dogłębnie relaksując. Zaletą tej formy terapii jest możliwość jej stosowania bez względu na wiek oraz dla osób, które ze względy na problemy zdrowotne nie mogą korzystać z wielu innych form rehabilitacji "na lądzie".

Jeśli zwyczajne przemierzanie basenu wzdłuż i wrzesz nas nudzi, możemy skorzystać z atrakcyjnej formy zajęć, jaką jest aqua aerobik. Woda nie tylko zwiększa efektywność ćwiczeń, uzupełnia je o dodatkowy masaż ciała w kontakcie z jej oporem, ale także zmniejsza do minimum ryzyko kontuzji, jakie istnieje, gdy wykonujemy te same ćwiczenia na standardowej sali fitness. Wskazaniem do aqua aerobiku jest nadwaga i otyłość, nadciśnienie i podwyższony poziom cukru, a także problemy z układem krążenia, układem stawowo-mięśniowym oraz dolegliwości bólowe kręgosłupa. Jest wspaniałą formą rekonwalescencji, a dzięki wykonywaniu ćwiczeń w grupie, także dynamicznym i motywującym sposobem na zdobycie wspaniałej kondycji. W SPA ORKANA skorzystamy więc z rożnych wersji aqua aerobiku, czyli Aqua Power dla budowania formy, Aqua Slim dla walki z tkanką tłuszczową i cellulitem, Aqua Step dla modelowania sylwetki. Przygotowano również programy uwzględniające specyficzne potrzeby i możliwości ćwiczących, czyli Aqua Senior, Będę Mamą, Pływający Dzidziuś, a także naukę pływania od podstaw. Natomiast bardzo ciekawą alternatywą dla miłośników tańca będzie Aqua Show, prawdziwa dyskoteka w wodzie, nastawiona na maksymalne spalanie kalorii.

Dla miłośników stałego lądu oraz tych, którzy chcą dodatkowo rozluźnić się po basenie ośrodek przygotował specjalne zabiegi oparte na masażach. Z pewnością podziałają one wspaniale na cale nasze ciało oraz dostarczą okazji do odpoczynku naszego ducha. Do wyboru mamy masaże wykorzystujące leczniczą moc miodu, czekolady, baobabu, a także techniki klasyczne, aromaterapeutyczne, bańkę chińską, odchudzające, z użyciem gorących kamieni oraz w specjalnej wersji dla przyszłych mam.

W ofercie znalazły się także bardzo ciekawe, wspaniale wpływające na kondycję całego naszego ciała zabiegi, które opierają się na działaniu aktywnych substancjach zawartych w kawie, kozim mleku, liczi, żurawinie, algach. Pozwala to na intensywne oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie skóry.

Możemy również zadbać o nasz wygląd w działającym SPA ORKANA gabinecie kosmetycznym, w którym rozprawimy się z niedoskonałościami urody i zatroszczymy się o wszystkie detale naszej urody.

 


» KATEGORIE:

  • Day SPA
  • Day SPA


» GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek10.00-22.00
wtorek10.00-22.00
środa10.00-22.00
czwartek10.00-22.00
piątek10.00-23.00
weekend10.00-23.00
świętanieczynne

» AKCEPTOWANE FORMY PŁATNOŚCI:

  • gotówka

» AKCEPTOWANE WALUTY:

  • Złoty» PARKING:
  • rodzaj parkingu: 0  • ilość miejsc: 20  • odległość od obiektu w metrach: na miejscu


» USŁUGI TOWARZYSZĄCE:

  • kawiarnia
  • toalety» UŻYWANE KOSMETYKI:

  • Bioline
  • Jean D'Arcel


» URZĄDZENIA I WYPOSAŻENIE:

  • basen