Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Polecane   


Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Najnowsze   
Facebook   

Black Pearl Spa
brak zdjęcia
Adres:
  Pl. Jana Pawła II 82 I
  Gorzów Wielkopolski, 66-400
  lubuskie

Telefon:
  (95)7354872
  783265411

Strona WWW:
  www.blackpearlspa.pl


Obiekt
Galeria
Lokalizacja

» O OBIEKCIE:

Black Pearl CitiMedSpa to jedyny autoryzowany salon Maria Galland w Gorzowie Wielkopolskim. Przy ulicy Jana Pawła II 82i mieście się centrum relaksu, rytuałów i poprawy kondycji psychofizycznej. Kosmetyczka pomoże dobrać odpowiedni zabieg, adekwatną linię kosmetyków. W szerokiej gamie proponowanych zabiegów, jak zapewniają właściciele, każdy znajdzie coś dla siebie. Zabiegi na ciało o niemal rytualnym zamyśle, są doskonałym sposobem, by zrelaksować spięte ciało.

W wyborze odpowiedniego zabiegu warto kierować własną intuicją, upodobaniami i radami specjalistów. Jeśli chcesz pobudzić mieśnie oraz krążenie w organizmie, wybierz jeden z masaży klasycznych. Te wykonywane przy pomocy gorącej świecy czy aromatycznych olejków zapewnią relaks. Ciekawą propozycją wśród masaży są rytuały Amazonia, wykorzystujący rozmaite egzotyczne techniki nie tylko zapewni niespotykane odprężenie, ale też poprawi ukrwienie, pobudzi krążenie i poprawi nastrój.

Relaks połączony z remineralizacją zapewnią kąpiele solankowe. Znane od dawna lecznicze właściwości soli wykorzystano w balneoterapi. Poddając się kąpieli solankowej zyskujesz odżywienie skóry i pełen komfort, zmniejszenie pobudliwości nerwów czuciowych, a także poprawia krążenie i ukrwienie skóry. Ponieważ substancje lecznicze odkładają się w warstwie luźnej skóry, dlatego po zakończeniu kąpieli nie należy opłukiwać ciała.  Black Pearl proponuje również wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Usuwanie zmarszczek mimicznych toksyną botulinową, mezolit twarzy, mezoterapię igłową i bezigłową. Powszechny i popularny ostatnimi czasy stał się zabieg konturowania i powiększania objętości ust a także wolumeryzacja twarzy kwasem hialuronowym. Zabiegi te są w pełni bezpieczne i odwracalne. Efekty uzyskuje stosunkowo szybko, jest nieinwazyjnym zabiegiem w sposób znaczący poprawiającym wygląd.

» KATEGORIE:

  • Day SPA