Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Polecane   


Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Najnowsze   
Facebook   

Golden Spa
brak zdjęcia
śląskie » Bielsko-Biała
Adres:
  11 Listopada 60/62
  Bielsko-Biała , 43-300
  śląskie

Telefon:
  (33)8105487

Strona WWW:
  www.goldenspa.pl


Obiekt
Galeria
Lokalizacja

» O OBIEKCIE:

Golden Spa Wellness i Ayurweda to w okolicy jedyne zorientowane holistycznie Day Spa. Bielsko- Biała nie posiada drugiego  centrum wyróżniającego się całościowym podejściem do klienta.  To wyjątkowe Spa mieści się przy ulicy 11 listopada 60/62. Niewątpliwe atuty i starania założycieli zostały dostrzeżone nie tylko przez klientów, ale również przez media. W 2008 roku Golden Spa otrzymało  nagrodę Premimum Spa, w którym doceniana jest wyjątkowość SPA w Polsce oraz tytuł  Dobre Miejsce Instyle  przyznawany przez life-stylowy magazyn Instyle.

Jak zapewniają założyciele, a potwierdzają niezwykłe wnętrza i nagrody w Golden Spa, nacisk kładzie się na doskonałe samopoczucie i  satysfakcja  klienta. Już od wejścia każdy ma okazję doświadczyć odrobiny egzotyki. Zorientowanie Golden  Spa na zabiegi egzotyczne wymagało odpowiedniej oprawy. Wydaje się, że kluczem do  sukcesu jest spójność profilu świadczonych usług oraz dbałość o detale we wnętrzach. Zadbano  o to, by klient przekraczając próg Golden Spa odbywał podróż do świata zmysłów.  Tak też istotnie się dzieje. Jednak piękne stylizowane wnętrza, to tylko początek zmysłowej przygody. Wielkim atutem miejsca jest innowacyjne i odważne  podejście do kosmetologii. Golden Spa, jako pierwsze w Europie proponują zabiegi pielęgnacyjne oparte na organicznej, australijskiej marce JOI. To nie jedyna organiczna nowinka w kosmetyce. W zabiegach na ciało wykorzystuje  się  często olejek arganowy, który jest bazą wszelkich masaży. Ciekawą, bo przynoszącą niemal natychmiastowe efekty, propozycją, dla walczących z efektami starzenia, jest kwas felurowy oraz urządzenia wykorzystujące radiofrekwencję.

Warto tu zajrzeć przynajmniej z dwu powodów. Miejsce to wzbudza natychmiastowe zaufanie. Jest piękne i dysponuje niestandardowymi, ciekawymi kosmetykami. Fachowcy zadbają tu o odprężenie ciała, ale też pomogą rozwiązać rozmaite problemy dermatologiczno-estetyczne.

» KATEGORIE:

  • Day SPA